Profesionální videa

Ať už svůj domov prodáváte, pronajímáte nebo ho chcete jen prezentovat, vím, jak zachytit jedinečné kouzlo vaší nemovitosti. S důrazem na detail a citem pro kompozici vytvořím VIDEA, které vyniknou a zanechají dlouhotrvající dojem. 

PRO REALITNÍ KANCELÁŘE: Videa nemovitostí jsou dokonalým způsobem inzerce s výhodou prohlídek nemovitostí na dálku. Ukažte nemovitosti nejlepším možným způsobem a pořiďte si profesionální video pro efektivní prezentaci online a rychlejší poptávky.

PRO MAJITELE A SPRÁVCE NEMOVITOSTÍ: Oživte svůj domov pomocí mých odborných videografických služeb a přilákejte potenciální nájemníky. Ukažte nejlepší úhly a vybavení nemovitosti pro efektivní prezentaci online a pro rychlejší kumulaci rezervací. Použijte je na rezervační stránky jako je Booking či Airbnb.

SLUŽBA ZAHRNUJE

Video: interiér, exteriér, vnější vybavení (společné prostory komunit, bazén, parkoviště, posilovna atd.)

Inscenace: příprava vaší nemovitosti k natáčení s přihlédnutím na detaily a přidáním dekorací (květiny, ovoce, prostření stolu ... atd.)

1 horizontální upravené video s hudbou dodané ve vysoké kvalitě do 48h od domluveného termínu natáčení.


Ceny se liší podle velikosti vaší nemovitosti. Pro cenovou nabídku mě prosím kontaktujte 

Vyhrazuji si právo na změnu domluveného termínu v případě nevhodného počasí k focení (zataženo, déšť, calima ... atd.)


PROFESIONÁLNÍ FIREMNÍ VIDEO: Krátké nebo dlouhé firemní video představující vaši firmu, služby a produkty. Výkonný marketingový nástroj pro propagaci vaší firmy a efektivní prezentaci na internetu. 

Pořízení profesionálního videa vaší nemovitosti mohou přinést řadu výhod:

Zvýšená viditelnost: Videa vyniknou v přeplněných online platformách a nabídkách. Video přitahuje větší pozornost a zapojení potenciálních hostů ve srovnání se statickými obrázky, což zvyšuje viditelnost vaší pronajímané nemovitosti.

Poutavý zážitek: Videa nabízejí působivější zážitek než samotné fotografie. Díky videu si potenciální hosté mohou lépe představit uspořádání, výzdobu a atmosféru nemovitosti, což jim pomůže představit si, jak v ní bydlí.

Představení vlastností nemovitosti: Video vám umožní dynamicky a poutavě představit jedinečné vlastnosti a vybavení vašeho rekreačního pronájmu nebo nabídky. Ať už se jedná o nádherný výhled, prostorný venkovní areál nebo luxusní interiér, videa mohou tyto vlastnosti účinně zdůraznit.

Zvýšení počtu poptávek: Objektům s videi často přichází více dotazů a rezervací než těm, které videa nemají. Dobře natočené video diváka zaujme a motivuje ho k akci.

Sdílenost a virálnost: Přesvědčivá videa mají potenciál stát se virálními na platformách sociálních médií a oslovit širší publikum potenciálních hostů. Videa lze snadno sdílet a šířit napříč různými kanály, čímž se zvyšuje publicita vaší nabídky nebo pronájmu nemovitosti.

Efektivní marketingový nástroj: Videa lze použít jako účinný marketingový nástroj na různých platformách, včetně webových stránek s nabídkou pronájmu, sociálních médií, e-mailových kampaní a vlastních webových stránek. Videa mohou pomoci přilákat více hostů, zvýšit počet rezervací a v konečném důsledku maximalizovat příjmy z pronájmu.

Celkově lze říci, že investice do profesionálních videí pro vaše nabídky rekreačních pronájmů nebo nemovitostí může přinést značné výnosy díky přilákání více hostů, zvýšení počtu rezervací, dotazů a zlepšení celkového zážitku hostů.


Kontaktujte mě a rezervujte si termín pro natočení profesionálního videa vaší nemovitosti nebo vytvoření videa pro vaši firmu: