O mně

Jmenuji se Katie, jsem z České republiky a mou vášní je fotografování a cestování. Už více než 6 let žiji na Kanárských ostrovech a je to pro mě neuvěřitelná zkušenost. Ráda objevuji nová místa a turistické trasy kanárskou přírodou. Od té doby jsem se začala také věnovat fotografování a zachycovat krásy těchto ostrovů svým fotoaparátem. Získala jsem také mnoho zkušeností s portrétním fotografováním rodin a párů. Mluvím plynně anglicky a španělsky.


Jako profesionální fotografka nemovitostí se věnuji zachycení podstaty a krásy nemovitostí prostřednictvím úžasných snímků. Díky dlouholetým zkušenostem v oboru se specializuji na vytváření vysoce kvalitních fotografií a videí, které prezentují jedinečné vlastnosti a prodejní výhody každé nemovitosti.

Moje vášeň pro fotografování a smysl pro detail a kreativitu mě vedou k tomu, abych každému klientovi poskytla výjimečné výsledky. Chápu, jak důležité je vytvářet vizuálně přesvědčivý obsah, který upoutá pozornost potenciálních kupujících nebo nájemců a pomůže nemovitostem vyniknout na konkurenčním trhu.

Kromě toho je pro mě prioritou spokojenost klienta a komunikace v průběhu celého procesu fotografování. Úzce spolupracuji s realitními kancelářemi, majiteli a správci nemovitostí, abych pochopila jejich představy a cíle a ujistila se, že mé fotografie budou v souladu s jejich marketingovými cíli.

Snažím se dosahovat vynikajících výsledků, které předčí očekávání. Ať už jste realitní makléř, který chce vylepšit své nabídky, nebo majitel nemovitosti, který chce naplno prezentovat potenciál své nemovitosti, jsem zde, abych vám poskytla výjimečné fotografické služby šité na míru vašim potřebám.

Kontaktujte mě ještě dnes a poraďte se se mnou, jak mohu pomoci pozvednout vaše marketingové úsilí s profesionálními fotografiemi a videozáznamy, které zanechají trvalý dojem.